ПИЛОМАТЕРИАЛЫ Киев | Цена

Изготовление, продажа строительных лесо-пиломатериалов в Украине: брус обрезной

ПИЛОМАТЕРІАЛИ СУХІ – СОСНА, ціна | Київ Луганськ Донецьк Одеса Миколаїв Херсон Запоріжжя Маріуполь Дніпропетровськ Крим

БРУС, ДОШКА ОБРІЗНА СВІЖА, Київ. Ціна – от 1250 грн/м3, заказ

Виробнича фірма “Санрайс” - виробництво та продаж свіжих і сухих соснових пиломатеріалів у Василькові. Нами здійснюється регулярний контроль за технологією виготовлення пиломатеріалів на кожному етапі виробництва. Гарантію і якість бруса, дошки обрізної, балок, крокв та інших пиломатеріалів для споживача ми можемо дати тільки таким підходом до справи. Так само дотримується гнучкість ціни і максимально швидке обслуговування замовників, при покупці пиломатеріалів та їх доставку в регіони України: Київ, Луганськ, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Херсон, Одеса, Крим і т.д.
Ви можете придбати обрізну і необрізну дошку, брус будь-яких розмірів також і під замовлення. Усі лісоматеріали під замовлення – це виготовлення на сучасному обладнанні, завдяки чому пиломатеріал відповідає побажанням клієнта.
Потрібно відзначити, що на ринку деревини жорстка конкуренція – компаній, що займаються виробництвом та продажем пиломатеріалів досить не мало. Так, їх вартість може сильно коливатися, але не варто приймати до уваги тільки цей показник. Справа в тому, що деякі продавці, які продають брус, обрізну дошку та інші пиломатеріали не так давно, виставляють низьку ціну пиломатеріалів лише для залучення клієнтури, з часом компенсуючи свою «щедрість» за рахунок низької якості і не дешевої доставки.
Низька вартість – основа того, де криється погана якість. Так лісоматеріали можуть бути непридатними до подальшого використання не тільки через неякісну сировину, а й за неправильної обробки і зберігання. Таким чином, купівля пиломатеріалів, дошки обрізної, не обрізної дошки виявляється не таке просте завдання, як здається.
Помилка у виборі виробника обрізного пиломатеріалу буде коштувати дуже дорого, особливо якщо йдеться про комплексне замовленні, наприклад комплекту різних перетинів даху.
Користуйтеся послугами лише тільки надійних і перевірених виробників, які давно займаються виробництвом виробів з дерева: пиломатеріалів, дошки, бруса, крокв, балок перекриття, мауерлатів. У виробничій фірмі “Санрайс” Ви ​​можете придбати будь-які лісопиломатеріали з сосни і ялини завдовжки від 4.00 до 7.00 метрів не турбуючись про те, що згодом покупка дошки і бруса дасть Вам зайві турботи.
Купуйте обрізні та необрізні дошки, брус тільки у виробника професіонала.

Оформивши замовлення на деревину у нас, Ви отримаєте пиломатеріали з доставкою в Києві, Луганську, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі, Маріуполі, Кривому Розі, Херсоні, Миколаєві, в Криму та інших містах України.

Купуйте обрізні та необрізні дошки, брус тільки у виробника професіонала.

ПИЛОМАТЕРІАЛИ СУХІ В КИЄВІ, УКРАЇНІ: СОСНА, ЯЛИНА, СМЕРЕКА Lumber

дошка необрізна столярна 25-50мм, вологість 8-10% (грн./м3)

  • 3-4 стоєві – 2200.00
  • 1-2 стоєві – 1980.00
  • 2 сорт – 1600.00
  • 3 сорт – 1450.00

дошка обрізна: Lumber

30-40 мм, вологість 8-10%

  • 1-2-3 сортів – 1680.00
  • калібрована, 1-2 сорту – 3750.00

22-25 мм, вологість 8-10%

  • 1-2-3-4 СРТ. – Від 1600.00
  • калібрована, 1-2 СРТ. – 4750.00

брус великих розмірів,  (50-60-70-100) вологість 10-12%

  • 1-2-3 с. – 1870.00
  • брус калібрований, 1-2-3 с. – Від 3500.00

Ціни на вищестоящу продукцію вказані без урахування ПДВ

Наша фірма проводить сушку пиломатеріалів хвойних і листяних порід під замовлення.

Ціна сушіння Вашого бруса і дошки – договірна, в залежності від довжини і розмірів.

Види виробленої погонажні продукції:

Метки: , , , , , , , , , , ,

Оставлено в Новости 15:36.© 2023 ПИЛОМАТЕРИАЛЫ Киев | Цена SiteBySite - создание сайтов